گتی ایماژ

یکی از مباحثات قابل بحث در مورد پیتر پارکر در فیلم The Amazing Spider-Man در سال 2012 ، جاش هاتچرسون بود. این بازیگر در همان سال با حضور در حق رای دادن با بودجه بزرگ ظاهر شد و بازیگر نقش Peeta در بازی های گرسنگی بود ، گرچه او همیشه در مورد آرزوی خود برای گرفتن مدل مانتوی اسپایدی از Maguire بسیار آواز بود. وی توضیح داد: "من بزرگ شدم با تماشای نسخه های اصلی. آنهایی که با توبی مگوایر هستم را دیدم. آنها وقتی من ده ساله بودم ، بیرون آمدند." "این فقط یک افتخار است. واقعاً جالب است که باید برای آن در نظر گرفته شود." برای تقویت شانس خود برای جلوتر از بسته ، هاتشرسون تا آنجا که آزمایش صفحه نمایش خودش را خلق کرد رفت تا تولید کنندگان بتوانند او را در نقش پیتر پارکر در حال عمل ببینند.

زک افرون

گتی ایماژ

روابط کاری جوزف گوردون-لویت با مارک وب به طور خودکار نام خود را در ترکیب بازی Spidey جدید ریخت و همین اتفاق با Zac Efron افتاد. ستاره سابق دیزنی پیش از این با نویسنده کتاب های کمیک برایان مایکل بنندیس در زمینه اقتباس از رمان گرافیکی دومی Fire ، همکاری کرده بود و وقتی Bendis (مسئول راه اندازی مجدد Ultimate Spider-Man) اعتراف کرد که با سونی در مورد جهت راه اندازی مجدد ، Efron تماس گرفته است. به نظر می رسید که او یک پا در درب دارد. افرون که از شش سالگی طرفدار طنزهای مرد عنکبوتی بود ، به این علاقه علاقه نشان داد و به همه (از جمله سونی) خبر داد که قسمت "برای او یک رویا" خواهد بود.

جیم استورژس

گتی ایماژ

پس از توئیتی که توسط نوئل کلارک ، کارگردان Adulthood ارسال شد ادعا کرد که بازیگر بریتانیایی این قسمت را میخکوب کرده است ، بوک سازندگان شروع به کوتاه کردن شانس خود در جیم استورژس کردند. کلارک ادعا کرد که وقتی بازیگران The Amazing Spider-Man را بازی کردند ، "آهنگ داخلی" را در اختیار داشتند و ادعای وی مبنی بر انتخاب Sturgess قبلاً انتخاب شده توسط بازیگر آرنولد اوچنگ حمایت شد ، که وقتی از وی پرسیده شد که آیا ادعای کلارک را دارد یا نه ، اظهار داشت. درست بودند البته در پایان هر دو مرد اشتباه کردند ، گرچه استورژس به وضوح به پیروزی در این نقش نزدیک شد که در نهایت توسط اندرو گارفیلد ادعا شد.

آسا باترفیلد

گتی ایماژ

هنگامی که The Amazing Spider-Man 3 کنسرو شد و سونی قصد خود را برای معرفی Spider-Man جدید به عنوان بخشی از جهان سینمایی مارول اعلام کرد ، فردی که انتظار دارید از این خبر ناراحت شود ، اندرو گارفیلد بود ، هرچند این طور نبود. در واقع این بازیگر در مورد از دست دادن قسمت فلسفی بود و نشان داد كه اگر مكان یكی برای حضور در سومین سفر اسپایدی را داشته باشد ، نمی توانست با مل گیبسون یا مارتین اسكورسیزی كار كند. با باز شدن درب برای پیتر پارکر جدید ، کارخانه شایعه سازی دوباره شروع به چرخش کرد و هر بازیگر در سن خاصی را با این نقش پیوند داد. در پایان ، آن را به یک مسابقه دو اسب بین برنده نهایی تام هالند و آسا باترفیلد رسید. این ستاره هوگو برای مدتی پیشرو در نظر گرفته شد ، حتی برای تأیید قد خود ، در گفتگو با بازیگران در Reddit نیز پیوست ، هرچند که بالاخره او به هلند باخت.

دانیل رادکلیف

گتی ایماژ

دانیل رادکلیف ، ستاره هری پاتر ، یکی از بازیگرانی بود که در حمایت از بازیگران هلند بیرون آمد وقتی که این شخص آخر سرانجام به عنوان مرد عنکبوتی MCU جدید تأیید شد ، وطن خود را بازیگری "خارق العاده" خواند که او منتظر تماشای آن در این فیلم بود. نقش. تعارفات وی از طریق دندانهای نیمه ریز بیان شد ، با این حال ، هنگامی که رادکلیف ادامه داد فاش کرد که خودش این قسمت را می خواهد در عین حال تصدیق کرد که اکنون از دسترس خارج است: "من یک مرد عنکبوتی خوب درست می کردم ، اما قایق دارد. من مطمئن نیستم که آیا می خواهم برای چیزی که هفت یا هشت فیلم دیگر باشد یا ده سال دیگر ثبت نام کنم ، اما یک حق رای دادن کوتاه تر ، بله. "

توصیه شده

بعدی

آنچه امروز بازیگران سریال بابانوئل به نظر می رسد

چارلی و اسکات در فیلم بابانوئل

توسط متیو جکسون / ژان. 17، 2019 1:44 EST

در سال 1994 ، تیم آلن با فیلم The Santa Clause ، یک فیلم کمدی کریسمس که تبدیل به تعطیلات مورد نیاز برای خانواده ها در همه جا شد ، تقریبا بلافاصله پس از انتشار ، پرش از ستاره ایستاده و تلویزیون را به مرد اصلی صفحه نمایش برد. فیلم های کریسمس به ندرت حق رای دادن به طور کامل را به وجود می آورند ، اما تنها چند سال پس از اینکه Home Alone به یک موسسه فصلی تبدیل شد ، این فیلم همچنین ثابت کرد که قدرت پایداری کافی برای ایجاد دو دنباله را دارد و اطمینان حاصل می کند که یک سری از بچه های دهه 90 برای همیشه با آلن ارتباط برقرار می کنند. مرد بزرگ لباس قرمز

ده ها سال از ورود بابانوئل به سینماها می گذرد و اتفاقات زیادی برای بازیگران این فیلم افتاده است ، از ستاره های کودکانی که حرفه ای مادام العمر از بازیگری تا بازیگران شخصیت های کهنه کار و افراد مشهور مشهور نداشته اند. بیایید چند دقیقه وقت بگذاریم و با ستارگان The Santa Clause آشنا شویم ، پس و اکنون.

تیم آلن - اسکات کالوین

تیم آلن پس از آن و اکنون

در زمان انتشار بابانوئل ، تیم آلن پیش از این به لطف سریال هیت سریال Home გაუმ وی ، یک ستاره مستقر در عرصه کمدی استندپ و sitcom ها بود. بازی اسکات کالوین به سرعت او را به یک فیلم سینمایی تبدیل کرد ، چیزی که درست یک سال بعد توسط نقش صدا او به عنوان وزوز سیمان شدLightyear در اولین ویژگی Pixar ، Toy Story.

بابانوئل در دهه 1990 و اوایل دهه 2000 مجموعه ای از فیلم های کمدی را برای آلن آغاز کرد ، از جمله جنگل 2 جنگل ، برای ریچر یا فقیر ، گلکسی کوئست و Big Trouble ، و پس از پایان بهبود خانه در 1999 ، وی به بازیگری در فیلم ها - از جمله دو دنباله بابا نوئل در سال 2002 و 2006 - تا زمان بازگشت او به ستاره ستارگان در سال 2011 با Last Man Standing. آلن در حالی که به سه دهه بازیگری احتیاج دارد ، همچنان نقش امضای خود را از پدر دوست داشتنی بالای سر خود بازی می کند و پس از شش فصل در ABC ، Last Man Standing از پاییز سال 2018 خانه جدیدی در FOX دارد. او همچنین تصمیم دارد از نقش خود به عنوان Buzz Lightyear در Toy Story 4 که به 21 ژوئن 2019 می رسد ، استفاده کند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلبن یاس شرکت طراحي دکوراسيون داخلي گریتینگ طراحی سایت / سئو از یاد رفتنی خدمات کشاورزی دامپروری کلهر شیرین داستان های بیتا کافه گپ|چت|نازچت|چت روم|چت فارسی|پرشین چت| عسل چت|باران چت